Zobacz również Nowe domy w Kołobrzegu Zabudowa szeregowa
tel. 793 100 105
PL

Codzienna dawka jodu

Nadmorski klimat zawiera w sobie bezcenny pierwiastek – jod, który pozytywnie wpływa na pracę całego organizmu, a przede wszystkim na poprawne funkcjonowanie układu oddechowego. 

Grzybowo to miejsce, w którym znajdziesz spokój ducha. Otaczająca natura sprawia, że poczujesz niezwykłą wewnętrzną harmonię.

Grzybowo to naturalnie piękne miejsce, pełne spokoju i harmonii. Poczuj moc jodu i odpocznij w kameralnej atmosferze.

Grzybowo znajduje się na trasie Kołobrzeg-Mrzeżyno i należą razem do Strefy Chronionego Krajobrazu. Obowiązują tutaj przepisy Ochrony Strefy Uzdrowiskowej. Grzybowo leży w depresji grzybowskiej ( 0,3 – 1,0 m p.p.m). To właśnie przez nią ukształtował się tutaj akwen wodny Morza Bałtyckiego zwany Zatoką Grzybowską. 

 

W Zatoce Grzybowskiej mamy o wiele cieplejszą wodę niż w Kołobrzegu. A przede wszystkim o wiele mniej turystów. W sezonie nadmorskie miejscowości pękają w szwach, nie ma miejsc w hotelach, ciężko znaleźć nawet miejsce na plaży. Grzybowo to kameralna miejscowość, którą doceniają osoby pragnące odpocząć od aglomeracji miejskich. 

Kołobrzeg to jedno z najpopularniejszych uzdrowisk w Polsce. Jedynie 10 min drogi z naszego Grzybowa.

Kołobrzeg to kurort, który cieszy się dużą popularnością wśród turystów. Znajduje się tu aż 24 zakładów lecznictwa uzdrowiskowego oraz trzy letnie kąpieliska morskie. Kołobrzeg to także molo z iluminacjami świetlnymi i latarnia morska oraz nowoczesna infrastruktura przystosowana do wycieczek rowerowych.

 

Kołobrzeg to przede wszystkim liczne atrakcje wodne, można się tutaj nauczyć żaglowania, uprawiania windsurfingu, czy pływania kajakiem. W Kołobrzegu odbywa się wiele imprez kulturowych i rozrywkowych kabarety, koncerty największych gwiazd Polskiej estrady, czy zawody sportowe. Warto również zgłębić się w ciekawą historię tego miasta i jego mieszkańców.

1 km do hotelu ze strefą spa, basenem oraz odnową biologiczną
Dostęp do ponad 40 km ścieżki rowerowej
Liczne restauracje, kawiarnie oraz rozrywka
Marina Solna w Kołobrzegu, Port
Dostęp do bogatej bazy zabiegowej Uzdrowiska Kołobrzeg
Łatwy i szybki transfer do lotniska w Goleniowie oraz Berlinie
Połączenie morskie
z Bornholmem
Liczne atrakcje
w sezonie, animacje
i imprezy

Zakochaj się w powiecie kołobrzeskim

Powiat kołobrzeski obejmuje piękne tereny wzdłuż brzegu Morza Bałtyckiego. Nadmorski pas, należący do gminy Kołobrzeg, to Strefa Chronionego Krajobrazu. Obowiązują tu restrykcyjne przepisy Ochrony Uzdrowiskowej, które mają na celu ochronę środowiska naturalnego.

Obecność morza, morskiej bryzy i jod w nieskazitelnie czystym nadmorskim powietrzu pozytywnie wpływa na funkcjonowanie organizmu. Dlatego przyjemnie spędza się tutaj czas, szczególnie w mniejszych miejscowościach, gdzie można kameralnie odpocząć.

Aktywny wypoczynek na pięknych trasach rowerowych.

Przez Kołobrzeg i Grzybowo przebiega Szlak Rowerowy R10, którym można przejechać przez 9 państw. Szlak Hanzeatycki ma łącznie 8539 kilometrów i okrąża całe Morze Bałtyckie. Z Grzybowa możemy wybrać się na wycieczkę i dojechać tą trasą do Kołobrzegu, Ustronia Morskiego lub Mielna.

Podczas aktywnie spędzonego czasu na rowerze możemy podziwiać niesamowite widoki. Niewątpliwie najpiękniejsze krajobrazy tworzą się tutaj podczas wschodów i zachodów słońca. Dlatego warto zatrzymać się tu na dłużej, aby móc pozwiedzać te urokliwe okolice.

 

Miejsce dla Twojej rodziny. Zwolnij,
spędzaj czas z rodziną na świeżym
powietrzu i ciesz się życiem.

Całe wybrzeże powiatu kołobrzeskiego to szerokie i piaszczyste plaże z drobniutkim i delikatnym piaskiem. To wyjątkowe miejsce do spędzania czasu na powietrzu z rodziną. Z pewnością dzieci będą zachwycone bezpośrednim sąsiedztwem morza. 

Nadmorski klimat oraz powietrze bogate w jod pozytywnie wpłynie na rozwój Twoich dzieci. Możliwości aktywnego wypoczynku rozbudzą zmysły oraz rozwiną ich pasje.

Plaże grzybowskie posiadają certyfikat Niebieskiej Flagi – Blue Flag.

Certyfikatem Niebieskiej Flagi są wyróżniane kąpieliska, które spełniają wszystkie restrykcyjne przepisy, określone w międzynarodowym programie Blue Flag. Oceniane są między innymi pod względem jakości wody, bezpieczeństwa na plaży oraz dbania o ochronę środowiska.

Grzybowo i Kołobrzeg praktycznie co roku dostają to prestiżowe odznaczenie. Możemy poszczycić się znakomicie zorganizowaną edukacją ekologiczną oraz rozwiniętym sektorem działań na rzecz ochrony środowiska naturalnego.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży.

Dane inwestora
ul. Spacerowa 12/5, 78-132 Grzybowo

Napisz do nas!