Zobacz również Nowe domy w Kołobrzegu Zabudowa szeregowa
tel. 793 100 105
PL

Posesja Kapitańska to 78 apartamentów w dwóch nowoczesnych budynkach. Zrelaksuj się i odpocznij w wyjątkowym miejscu.

10 min
od Kołobrzegu

Grzybowo to jedynie 10 min drogi z Kołobrzegu. Inwestycja jest położona nad samym morzem.

Posesja Kapitańska to dwa kameralne budynki, mieszczące 78 apartamentów. Apartamenty w Posesji Kapitańskiej posiadają salon z aneksem kuchennym, sypialnię oraz łazienkę. Sprzedawane w standardzie deweloperskim. Istnieje również możliwość zlecenia wykończenia apartamentu.

Apartamenty Posesja Kapitańska zostaną oddane do użytku w czerwcu 2020, dotyczy to wszystkich w standardzie deweloperskim. Natomiast wykonanie apartamentów z projektów na wrzesień 2020.

Otoczenie natury oraz kameralny charakter inwestycji sprzyja poczuciu odprężenia i relaksu.

Prywatny balkon, taras lub ogródek to idealne miejsce do spędzania wolnego czasu. Godzinami można stąd podziwiać otaczającą naturę i cały czas czuć orzeźwiającą nadmorską bryzę.

Poznaj naszą inwestycję
3 kameralne
budynki
120 komfortowych
apartamentów
Siłownia, sauna
oraz plac zabaw
Tylko 50 metrów
od plaży
Nowoczesne
windy

Budynki wkomponowują się w otoczenie. Wydma, plaża i gęste lasy tworzą unikalny krajobraz.

Posesja Kapitańska to spokojne i eleganckie miejsce dla osób ceniących sobie prywatność.

Apartamenty o metrażach od 32-39 m2 znajdują się w dwóch dwukondygnacyjnych budynkach. Budynki wykonane są z najlepszej klasy materiałów budowlanych przy użyciu najnowocześniejszych sprzętów. Na terenie inwestycji powstało również prywatne przejście na plażę. 

Kolorystyka w jakiej zachowano klimat Posesji Kapitańskiej opiera się na jasnych, pastelowych i naturalnych kolorach. Zielone dachy sprawiają wrażenie koron drzew, a cały teren inwestycji idealnie wpasowuje się w piękne otoczenie.

Oferujemy gotowe projekty wyjątkowych aranżacji naszych apartamentów.

Realizujemy sprzedaż apartamentów w standardzie deweloperskim. Aczkolwiek istnieje również możliwość zakupu gotowego, pięknie zaaranżowanego apartamentu. Wnętrza zostały stworzone przez profesjonalnych projektantów. 

Apartamenty w Posesji Kapitańskiej są zaprojektowane ze smakiem i klasą, ale przede wszystkim są funkcjonalne. Dodatkowo otaczająca przyroda i nadmorski klimat pozytywnie wpływają na dobre samopoczucie.

Dla inwestora

Oblężenie hoteli i apartamentów w Gminie Kołobrzeg utrzymuje się w okolicach 84% (średnia roczna). Powiat kołobrzeski to jedno z najlepszych obszarów w kraju, gdzie rynek nieruchomości z roku na rok stale się rozwija.

Mieszkaj kiedy chcesz – wynajmij w każdej chwili

Apartamenty nad morzem to od lat bardzo opłacalna inwestycja. Nie narażasz się na rozczarowanie brakiem miejsc w hotelach lub zbyt wysokimi cenami. Do apartamentu możesz przyjeżdżać, kiedy tylko będziesz mieć ochotę odpocząć i zrelaksować się w kameralnym miejscu.

Jeżeli nie będziesz spędzał w swoim apartamencie większości czasu, dobrym rozwiązaniem jest wynajmowanie go turystom lub znajomym. Dzięki temu apartament będzie na siebie sam zarabiał, a za kilkanaście lat się zwróci. Można go również sprzedać z zyskiem za klika lat.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży.

Dane inwestora
ul. Spacerowa 12/5, 78-132 Grzybowo

Napisz do nas!